O nas

Trochę historii

Historia dawnego targowiska Turzyn - obecnie CH Turzyn - sięga średniowiecza. Targowisko "Turzyn" należało do najstarszych targowisk na Pomorzu Zachodnim. Na obecnym miejscu (przeniesiono go tu wówczas z okolic "Tobruku") funkcjonuje już od lat sześćdziesiątych. Targowisko było administrowane przez PSS "SPOŁEM" do 1990 roku - w którym to roku zarządzanie targowiskiem przejęła spółka "Turzyn" Sp. z o.o.

Przez prawie 50 lat swego funkcjonowania targowisko "Turzyn" zdobyło uznanie i renomę wśród mieszkańców Szczecina i przygranicznych mieszkańców Niemiec.

Tradycja „ Turzyna” to dobre jakościowo towary proponowane po konkurencyjnych cenach. Dawny „Turzyn” był najchętniej odwiedzanym targowiskiem Szczecina. Obecne Centrum Handlowe TURZYN ma nadzieję kontynuować tę tradycję, będąc najchętniej odwiedzanym centrum handlowym w Szczecinie.

Nowy Turzyn

Nowy Turzyn to tradycja dobrego kupiectwa i nowoczesna forma współczesnego handlu.

Uroczyste otwarcie Galerii Turzyn nastąpiło dnia 15 kwietnia 2011 roku.

Nowością i szczególną atrakcją są cykliczne spotkania z ciekawymi i znanymi ludźmi, koncerty muzyczne i kalendarz imprez dla Klientów zaskakujący interesującą ofertą.
Nowy Turzyn zmienia się dla swoich Klientów i to dla nich stara się być coraz lepszy.

GaleriaPlan centrumAktualnościPowierzchnie do wynajęcia
© COPYRIGHTS - Turzyn Sp. z o.o. | Projekt i wykonanie Grupa DODS 2013